Mİsyonumuz

İşimizi sizin için en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için sizi dinler, ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanırız. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı ortaklıklar kurarız.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve dinamik yapısı ile müşterilerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini en üst düzeyde kaliteli hizmet anlayışından taviz vermeden karşılamak, Durmaksızın müşterilerimiz için yenilikleri araştırmak, Müşterilerimize ve ülkemize hizmet vazgeçilmezimizdir.

MESAJIMIZ

Şirketimizi tercih eden herkes bizim için önem arzeder. Bireyler kendine özgü, tepkileri ve beklentileri kişisel, ihtiyaçları farklıdır. Firmamızda tüm işlemler, Mesul müdürümüz tarafından ve onun denetiminde, uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Ürün yelpazemiz sürekli olarak yenilenmekte, kaliteli malzemeler kullanılarak hizmet verilmektedir.

KURUMSAL

Kasım 2012 yılında  kurduğumuz Winstone ltd şti. pvc kapı ve pencere sektöründe 15 yıllık bilgi birikimini yine değerli sektör dostlarıyla paylaşıma açmış bir firmadır.

Kurucu ortaklarının genç  ve dinamik  yapısı ile   Türkiyenin ve Dünyanın geçerli markalarını firma bünyesinde buluşturmaktadır. Müşterilerine ilkeli ticaret anlayışı,emeğine ve zamanına saygı duyarak en düşük maliyet ile en yüksek faydayı sağlaya bilmek ana  amacı olmuştur.

Winstone Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne inancını ve heyecanını kaybetmeden sonsuz çözümleri sorunsuzca sunan ,herzaman değerli müşterilerine çözüm ortağı olmaya gayret gösteren ve göstermeye devam edecek olan bir ortağınızdır. 

Evren Gündoğdu

Genel Müdür